ADANA SAİMBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

      Ortaöğretim kurumlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. Ortaöğretim kurumlarına yerleştirme sınavında başarılı olan öğrenciler İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN tarafından bilgisayar ile ödüllendirildi.
ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

      İlçemiz ortaokullarından 2017-2018 eğitim öğretim yılında 240 öğrenci mezun olmuştu. 2 Temmuzda başlayan tercih sürecinde öğrencilerimiz puanlarına göre iyi bir okula yerleşebilmek için idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin yardımları ile başvuruda bulundular.

      30 Temmuzda açıklanan sınav puanına göre yapılan merkezi yerleştirme sonucunda 1 öğrencimiz Adana Anadolu Lisesi, 13 öğrencimiz fen lisesi, 3 öğrencimiz sosyal bilimler lisesi, 3 öğrencimiz spor lisesi ve 2 öğrencimiz proje okullarımızdan Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesine yerleşti.

      11 öğrencimizde bursluluk sınavını kazanmıştır.

      Öğrencilerimize başarılarının devamını diler, emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.

08-08-201808-08-2018

Fatih Mahallesi Askerlik Şubesi Caddesi No25 İç Kapı No101 Saimbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Saimbeyli / ADANA - 0322 761 20 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.