ADANA SAİMBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB MÜSTEŞAR YARDIMCISI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığı müsteşar yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ ilçemizi ziyaret etti.
MEB MÜSTEŞAR YARDIMCISI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

                21 Ekim 2015 tarihinde saat 11:00 de ilçemize gelen MEB müsteşar yardımcısı Ahmet EMRE BİLGİLİ´ yi ilçemiz Kaymakamı sayın Seda BAŞOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal TUNCEL Şube müdürleri Yasin ÖZDEMİR ve Yunus EMRE tarafından karşılandı. Kaymakamlık makamında ilçe Milli Eğitim Müdürü Bilal TUNCEL´ den ilçemiz eğitimi hakkında bilgi alan müsteşar yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ daha sonra Saimbeyli Anadolu Lisesi erkek pansiyonunda incelemelerde bulundu. İlçemiz öğretmenlerine yönelik burada eğitim üzerine bir konuşma yaptıktan sonra, Saimbeyli Yatılı Bölge Ortaokuluna geçti. Buradaki okul binası, yurt binası ve spor salonunda incelemelerde bulunduktan sonra çocuklarla sohbet etti. Buradaki öğretmenlere ülkemizin eğitim alanında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

               İlçemize her türlü desteği vereceğini söyleyen müsteşar yardımcımız Ahmet Emre BİLGİLİ daha sonra ilçemizden ayrıldı. Yapılan bu ziyarete Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ ve Kozan Eğitim Birsen İlçe Başkanı Umut GÜL´ de eşlik etti.

Fatih Mahallesi Askerlik Şubesi Caddesi No25 İç Kapı No101 Saimbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Saimbeyli / ADANA - 0322 761 20 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.