ADANA SAİMBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile ilçemizde 19 Ekim 2018 günü Hükümet Konağı önünde Muhtarlar Günü Programı düzenlendi. Program İlçe Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ, Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE,İlçe Milli Eğitim Müdürü  Bilal TUNCEL, diğer resmi daire amir ve müdürleri, tüm mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleşti.  
19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ

          Çelenk koyma merasiminden sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, öğrencilerimiz tarafından şiirler okundu. Program sonunda İlçe Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ tüm mahalle muhtarlarımızı makamda ağırlayarak muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutladılar. Bizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutlar, görevlerinde başarılar dileriz.

30-10-2018

Fatih Mahallesi Askerlik Şubesi Caddesi No25 İç Kapı No101 Saimbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Saimbeyli / ADANA - 0322 761 20 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.